Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

PLC PROGRAMOZÓ MÉRNÖK

(HF 10-7115)

pozícióba.

Feladat

  • Gyártó berendezések tervezése, a villamos kivitelezési munkafolyamatok előkészítése és felügyelete,
  • A meglévő berendezések fejlesztése,
  • Új PLC programok készítése,
  • Dokumentációk és tervek készítése, aktualizálása.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök),
  • A PLC programozásban, villamos tervezésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7115"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...