Megbízható, mérnöki szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk munkatársat

PLC PROGRAMOZÓ

  (HF 11-7513)

 pozícióba.

Feladatok

  • PLC programozás (Siemens),
  • Gyógyszeripari alkalmazások fejlesztése,
  • Futó projektek folyamatos nyomon követése,
  • Dokumentációk és tervek készítése, aktualizálása.

 Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Néhány év PLC programozásban szerzett tapasztalat, (de pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Angol nyelvtudás (írásban és olvasásban kell használni).

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7513"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése