www.cvonline.hu

PLC programozó folyamatspecialista és csapatvezető

  • A hirdetés 293 napja lejárt

(jelige: 2016_SG_PLC_TL)
Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Automatizált gyártógépek PLC programjainak karbantartása
  • Gépi hibák megelőzése, feltárása, elhárítása
  • PLC programozás
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, veszteségek csökkentése, hatékonyság növelése
  • Kapcsolattartás a karbantartókkal
  • Segítségnyújtás napi termelési folyamatok ideje alatt történő problémák megoldásában
  • Kooperáció tapasztalt mérnökökkel és technikusokkal a kiváló folyamatok és a minőség biztosításának érdekében
  • Aktív részvétel ipari automatizálási projektek végrehajtásában
  • Pár fős PLC programozó csapat koordinálása
  • PLC programozó csapat feladatainak szervezése és nyomon követése
  • Kompetencia fejlesztése a csapaton belül, karbantartók oktatása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamosmérnöki, vagy automatizálásra szakosodott gépészmérnöki végzettség
  • Több mint öt éves PLC vezérelt gyártórendszerek karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Minimum két éves tapasztalat projektek és kollégák koordinációjában
  • Jó problémamegoldó képesség, határozott fellépés és kommunikáció
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
  • Korábbi multinacionális háttér előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem
  • Új programozási nyelvek elsajátításához szükséges fogékonyság (Bosch automatizálási és PLC programozási ismeretek előnyben)
  • Strukturált szövegű programozási nyelv ismerete előnyben
  • Nyitott személyiség, csapatjátékos

A Bosch csoport Miskolcon:
A Bosch csoport vezető technológiai és szolgáltató vállalat. Minden tevékenységünk során a tartós sikert és a vezető piaci pozíciót tartjuk szem előtt. Cégalapítóink szellemiségének megfelelően kimagasló a társadalmi felelősségvállalásunk.
Bosch alkalmazottként értékeink mindennapi megélése rendkívüli módon összetart minket, vállalati kultúránk sokféleségéből erőt merítünk. Feladatainkat kihívásként értékeljük, örömmál vállalunk felelősséget és büszkék vagyunk arra, hogy a Boschnál dolgozunk.
A miskolci telephelyen 2002-ben kezdte meg működését a Robert Bosch Power Tool Kft. és 2003-ban a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket, és ebben számítunk munkatársaink teljesítményére.
A miskolci Boschnál dolgozva Te is lehetőséget kaphatsz karriered építéséhez egy olyan ígéretes jövővel, amely életed során elkísér majd.
Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Személyre szabható cafeteria rendszer
  • Dolgozói ajánlási rendszer
  • Bosch kedvezmények városszerte
  • Ingyenes oktatások, tréningek
  • Ingyenes védőoltás, egészségmegőrző szűrővizsgálati programok
  • Ingyenes belépőket biztosítunk dolgozóink számára a DVTK labdarúgó és a DVTK Jegesmedvék jégkorong mérkőzéseire
  • Széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyermekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!
A Te sikertörténeted hol kezdődik? Jelentkezz most!
Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

<!-- [if gte mso 9]> <w:L

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő