www.cvonline.hu

PLC programozó - Fejér megye (Ref.szám: HM-1027)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 942507

Feladatok:

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
    • Hibafeltárás, elhárítás
    • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
    • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

Elvárások:

  • PLC programozói végzettség
  • Siemens Step 7 program ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Csoportmunkára való képesség

Előny:

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Villamos és programozói ismeretek (S5, Profibus, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Munkarend: normál vagy műszakos

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1027-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikának a 20/983-6173-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)