www.cvonline.hu

PLC mérnök

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.28.
Hirdetés azonosító: 841400

PLC mérnök

Multinacionális építőipari termékeket gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat PLC mérnök pozícióba.

Feladatok:

A termelő területen alkalmazott PLC vezérlésű gépek, és PC-k szakmai felügyelete
A vállalat telephelyein üzemeltetett gépek és berendezések hibaelhárítása, fejesztése
Részvétel az automatiálási beruházásokban
Informatika támogatás

Elvárások:

Felsőfokú villamosipari-elektronikai végzettség
2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
PLC programozási ismeretek
Középszintű angol nyelvtudás
Haladó számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a