www.cvonline.hu

PLC mérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.03.
Jelentkezési határidő: 2017.10.20.
PLC mérnök

Partnerünk autóipari cégek számára kínál vasöntvényekből készült kipufogórendszer megoldásokat világszerte. A 100 éves múltra visszatekintő szervezet keresi PLC mérnök kollégáját, aki:

Pozíció leírása / Job description

• Részt vesz az általános megmunkáló üzemi stratégiai célok kialakításában és lebontásában
• Részt vesz az megmunkáló üzemi folyamatos fejlesztési terv (CI plan) elkészítésében az megmunkáló üzemi céljainak megvalósítása érdekében
• Elemzi és fejleszti az megmunkáló üzemi PLC és automatizációs stratégiai célok eléréséhez szükséges gyártástechnológiát, javaslatot ad a szükséges fejlesztési projektekre
• Ellenőrzi a területén a vonatkozó minőség- és környezetirányítási eljárások és utasítások betartását és betartatását
• Támogatja az megmunkáló üzemi csoportok vezetőit a célok elérése érdekében
• Beruházási javaslatokat tesz ,jóváhagyatja azokat majd ezeket projekt szinten vezeti
• Keresi és megoldja a termelési eszközökön a problémákat
• Felelős a PLC programok archiválásáért
• Részt vesz az új berendezések specifikációjában illetve ezek átvételében
• Elemzi az megmunkáló üzemi termelési és mérnökségi mérőszámokat
• Támogatja az megmunkáló üzemi fejlesztési tevékenységeit
• Felelős a munkaköréhez kapcsolódó adminisztrációs, adatszolgáltatási és jelentési kötelezettségek maradéktalan és határidőre történő elvégzéséért

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnöki, automatizálás, pneumatika)
• Autóipari tapasztalat
• PLC vezérlési és programozói ismeretek
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Határozott, magabiztos kiállás

Amit kínálunk / Offer

• Nemzetközi, stabil vállalati háttérrel rendelkező cég
• Kiemelkedő kompenzációs csomag
• Munkakörhöz kapcsolódó képzéseken való részvételi lehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőségek

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -