www.cvonline.hu

PLC mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1069767

PLC mérnök

Gumiipari termékeket gyártó német tulajdonban levő multinacionális partnerünk részére keresünk PLC mérnök kollégát a Kecskeméti gyáregységükbe.

Feladatok:

- Az ipari gyártóberendezések - PLC vezérlések, Ipari Pc-k, robot rendszerek, kamerás ellenőrző rendszerek - szoftvermérnöki felügyelete, programozása, fejlesztése.
- PLC vezérelt automata gépek és gyártó berendezések üzembe helyezése és karbantartása.
- Felmerülő problémák elhárítása, a rajzok, leírások, módosítása.
- Vállalatirányítási rendszer (SAP) használata.
- Kapcsolattartás a területek között.

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, ipari automatizálási vezérléstechnikai mérnök)
- PLC programozási, automatizálási, vezérléstechnikai tapasztalat
- Legalább 2 év mérnöki szakmai tapasztalat, programozás vagy kapcsolódó területeken (gépgyártás vagy egyéb automatizálás területén)
- Autóipari tapasztalat előny!
- Erős számítógépes és PLC-s készségek: Siemens programozási tapasztalat előnyt jelent.
- Angol vagy német nyelvtudás kommunikációs szinten elengedhetetlen.
- Képesség önálló és szisztematikus, felelősségteljes munkavégzésre
- Analitikus gondolkodás.

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján