www.cvonline.hu
PLC mérnök (junior) (Referenciaszám: PJ5158)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 1100357

Székesfehérvári multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

PLC mérnök (junior)

Feladatok:
- Alumínium sajtoló prések vezérlésének és szabályozásának üzemeltetése
- A fő termelő berendezések fejlesztése
- Tervezési, ajánlatkérési feladatok elvégzése
- Fejlesztési projektek kivitelezése

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök)
- Hajtástechnikai, elektronikai, pneumatikai és elektrotechnikai ismeretek

- TIA Portál termékcsalád ismerete
- Siemens Step 7 ismerete
- Átlagon felüli rendszerszemlélet és hibaok elemző képesség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit partnerünk nyújt:
- Versenyképes juttatási csomag

- Szakmai fejlődés, és karrier lehetőség
- Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér