www.cvonline.hu

PLC mérnök I PLC engineer - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 50 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: - Elektromos tervezések és felülvizsgálatok elvégzése - PLC programok felügyelete - Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása - Gyártási dokumentációk (villamos részének) létrehozása és folyamatos karbantartása - Gyártás és termelés támogatása - Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése - Részvétel a dolgozók képzésében - Csavarozási-technológiai problémák megoldása

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
3 - 5 éves PLC programozói tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (min. 3 év) Társalgási szintű angol nyelvtudás MS Office felhasználói szintű ismerete kreativitás, jó problémamegoldó- és konfliktus kezelési készség

Műszaki területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.