www.cvonline.hu

PLC mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk PLC mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Rábízott gépek, berendezések működésének biztosítása, a megfelelő műszaki szintjük fenntartása
  • Csavarozási rendszerek karbantartása
  • Elektromos rajzok és előírások értelmezése, a karbantartók munkájának segítése
  • Munkavégzése közben az 5S szabályainak betartása
  • Az elvégzett javításokról, munkájáról a meghatározott módon feljegyzést készít.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök)
  • PLC programozási ismeretek (Siemens, Omron)
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat
  • Erősáramú és gyengeáramú villamossági ismeretek

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő