www.cvonline.hu

PLC MÉRNÖK – Üzemeltetés, Programozás, Fejlesztés

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1071788

Megbízónk globális gyártó konszern nagy múltú magyarországi gyára. A székesfehérvár körzetében  található, dinamikusan fejlődő gyárba a következő feladatok ellátására keresünk munkatársat:

Feladatok

  • A gyártóberendezések vezérlőrendszereinek üzemeltetése, programozása és módosítása, meghibásodások elemzése
  • A berendezések megbízhatóságát növelő fejlesztések kezdeményezése, villamos projektek koordinálása
  • Folyamatos fejlesztések, programmódosítások által a hatékonyság növelése
  • Az elvégzett javítások, fejlesztések műszaki dokumentálása
  • Együttműködés a termelési terület mérnökeivel, projektekben, gépátalakításokban való részvétel
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése

Elvárások

  • Villamosmérnök, automatizálás, mechatronika vagy hasonló szakirányú mérnöki végzettség
  • Siemens, ABB, PLC programozási ismeretek
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Fémipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Villamos hajtások ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Fejlesztésigényes környezet, karrierlehetőség a világ egyik jelentős gyártócsoportjának vállalatánál
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Bónuszok, széleskörű cafeteria rendszer

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC MÉRNÖK – Üzemeltetés, Programozás, Fejlesztés, Székesfehérvár környéke