www.cvonline.hu

PLC karbantartó technikus

  • A hirdetés 479 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

PLC (Karbantartó) technikus

Feladatok:
• PLC programok készítése, PLC vezérelt rendszerek/gépek programozása
• Részvétel a gyártásban használt berendezések telepítésében, üzembe helyezésében, üzemeltetésében
• A termelésben használt elektromos berendezések, eszközök rendelkezésre állásának, üzemképességének biztosítása
• Az elektromos berendezések műszaki állapotának fenntartása, karbantartási munkák tervezése és szakmai koordinálása
• Hibakeresés, programozás és üzemzavar elhárítás
• A munkafolyamatok folyamatos fejlesztése és optimalizálása, veszteségek folyamatos csökkentése
• Heti, havi karbantartási riport készítése
• Raktáron lévő karbantartáshoz szükséges készletek felügyelete

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat, hasonló területen
• PLC programozási ismeretek (Siemens, Allen Bradley, Omron)
• Aktív, kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás

Előny:
• Lean elemek ismerete
• Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
• Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol