Dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

PLC karbantartó

(HF- 9-6774)

munkatársat

Komárom-Esztergom megyébe.

Főbb feladatok:

  • Termelőgépek elektromos hibáinak javítása,
  • Darabszámláló rendszer üzemeltetése, (HYDRA) új terminálok telepítése,
  • Kisebb projektek vezetése,
  • PLC programok módosítása, kisebb programok írása,
  • Részvétel a gépátvételeken (havonta egy-egy nap külföldi kiküldetés).

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (előny: elektromos),
  • PLC rendszerek programozásában, karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • Kamerás ellenőrzési rendszerek ismerete előny (pl: cognex),
  • Aktív angol (vagy német) nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Irodai normál munkarend (nincs műszak!),
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelkedő juttatási csomag (bejárási vagy albérleti támogatás, melegétkezési támogatás),
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fejlődési lehetőséggel.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
 önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6774” referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése