www.cvonline.hu

PLC GYÁRTÁSFEJLESZTŐ-PROGRAMOZÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 998199

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • PLC programok felügyelete, módosítása
  • Elektromos tervezések és felülvizsgálatok elvégzése
  • Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
  • Gyártási dokumentációk (villamos részének) létrehozása és folyamatos karbantartása
  • Gyártás és termelés támogatása
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • PLC programozói tapasztalat
  • Omron,Siemens, programnyelvek ismerete
  • Több éves multinacionális vállalati környezetben szerzett gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS SQL adatbázis és Visual Basic ismeret
  • Jó problémamegoldó,és konfliktuskezelő készség

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC GYÁRTÁSFEJLESZTŐ-PROGRAMOZÓ MÉRNÖK, Tatabánya környéke