www.cvonline.hu

Plant-to-plant quality engineer

Régió: Heves

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1235924

Pályakezdő mérnökök  jelentkezését is várjuk,  angol és/ vagy német nyelvtudással.

Minőségbiztosítási mérnök munkakörbe keresünk munkatársat egy heves megyei multinacionális autóipari partnerünkhöz azonnali kezdéssel. A vállalat autóipari ismeretekkel rendelkező angolul és/vagy németül beszélő jelöltek jelentkezését várja. Ügyfelünk kiemelkedő kereseti és karrier lehetőségeket kínál nemzetközi munkakörnyezetben.

Feladatok:

  • Teljes körű felelősség a hatáskörébe tartozó, a munkáltató alkatrészek beszállítói minőségéért
  • Aktív részvétel a beszállítói auditokon
  • Gyártási és vevői reklamációk kezelése, adminisztrációja nyomon követése, 8D riportok intézkedéseihez tartozó hatékonyság nyomon követése.
  • Bejövő áruk ellenőrzése, aktív szakmai javaslattétel
  • Minőségügyi programokkal kapcsolatos proaktív részvétel.

 Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség.
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Magabiztos fellépés, nemzetközi környezetben is.
  • Önálló és együttműködő munkastílus
  • Utazási hajlandóság külföldre

Előny:

  • Beszállítói reklamációkezelési tapasztalat

Éves bruttó juttatási csomag: 6.000.000 Ft-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.