www.cvonline.hu

Plant Manager (Referenciaszám: FE-939)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 806874

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Legalább 5-10 éves tapasztalat gyártó cégnél mérnökség, karbantartás vagy termelés, minőségbiztosítás területén (autóipari tapasztalat preferált)
  • Gyártósori transzferek lebonyolításában szerzett mérnöki tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • LEAN eszközök gyakorlati ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség, nyitott személyiség
  • Az ideális jelölt együttműködő és jó csapatjátékos vezetői attitűddel

Feladatok:

  • Egy új gyártóegység operatív irányítása
  • A gyártóegység hatékony működtetése a költségvetésnek megfelelően, a költségek alakulásának folyamatos nyomon követése
  • Új gyártási technológia, valamint új termékek bevezetése, a sorozatgyártás elindítása
  • A gyártás közvetlen irányítása, a termelési folyamatok felügyelete
  • A gyártás folyamatos fejlesztése és optimalizálása a változó prioritásoknak és az üzletág stratégiai céljainak megfelelően
  • A gyáregység LEAN elvek mentén történő működésének biztosítása
  • Emberi erőforrás tervezés és gazdálkodás
  • Mátrix rendszerben együttműködés a szakterületek vezetőivel, valamint a cégcsoporthoz tartozó további gyártóegységek vezetőivel
  • Riportok, jelentések készítése többek között a globális üzletág igazgató részére, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi betanulás, stabil munkaadói háttér
  • Versenyképes, egyedi megállapodás szerinti bérezés és juttatási csomag
  • Magas színvonalú, szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:

Győr környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, autóipari beszállítással foglalkozó cégcsoport megbízásából -  magyarországi tevékenységének bővítése okán – keres az új gyártóegység élére gyárigazgatót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, majd csatolja jelentkezését a meghirdetett pozícióhoz vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-939-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Edit HR tanácsadónál a 06-20/915-6641-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő