www.cvonline.hu

Plant Controller

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.29.
Hirdetés azonosító: 1019786

Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel és szívesen részt vennél egy zöldmezős beruházásban?
Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk számára keresünk tapasztaltPlant Controller pozícióba új munkatársat.

Feladatok:

• Napi operatív feladatok irányítása a kontrolling osztályon
• Kontrollinggal kapcsolatos célkitűzések elérése
• Vezetés támogatása döntés előkészítéssel
• Havi eredmény és eltéréselemzések
• Költség- és üzleti éves terv elkészítése
• Kontrolling folyamatok felépítése és biztosítása különös tekintettel a tervezésre
• Eredményjavító intézkedések optimalizálása

Elvárások:

• Msc vagy Bsc business management/közgazdász szakon
• Az SAP R3 ismerete (FI/CO) elengedhetetlen
• Minumum 5 év tapasztalat gyártó cégnél mint kontroller
angol folyékony, magabiztos nyelvismerete elengedhetetlen

Személyiségbeli elvárások:
• Hatékony kommunikáció
• Kezdeményezőkészség
• Csapatjátékos
• Analitikus
• Innovatív, proaktív
• Eredmény-orientált

Amit kínálunk:

- Versenyképes jutattási csomag
- Dinamikusan növekvő vállalat
- Nemzetközi környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján