www.cvonline.hu

Plant Controller (Referenciaszám: FE-1074)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.22.
Jelentkezési határidő: 2015.01.11.
Hirdetés azonosító: 867725

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves gyártó cégnél szerzett könyvelői és vezetői tapasztalat
  • Alapos pénzügyi elemzői, budget tervezői és forecast készítői ismeretek, tapasztalat
  • US GAAP ismeret
  • ERP rendszer ismeretek (SAP vagy MFG/PRO preferált)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek (erős Excel tudás, MS Access, MS PowerPoint)
  • Belső és külső auditokon szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság

Előny:

  • Autóiparban, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Az angol mellett francia vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • Havi, negyedéves, és éves pénzügyi elemzések és riportok készítése a divízió vezetőségének
  • Részvétel az éves budget tervezésben, előrejelzések készítése
  • Plant Manager munkájának szakmai támogatása
  • Költségelemzések, árelemzések készítése, üzleti és fejlesztési döntések támogatása
  • Rendszeres belső ellenőrzések tervezése és végrehajtása
  • Változásokkal és fejlesztésekkel kapcsolatos javaslattétel
  • Új irányelvek meghatározása az US GAAP, IRS és az anyacég alapelvei szerint
  • Kapcsolattartása a Shared Service-vel
  • Az ISO/TS 16949 és az ISO 14001 minőségirányítási rendszereknek való megfelelés biztosítása
  • Rendszeres leltár lebonyolítása
  • Tárgyi eszközök kezelése, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat jövő év elején újonnan induló gyáregységéhez.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1074-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő