www.cvonline.hu
Planner
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.02.
Hirdetés azonosító: 894600
lejárt

  On behalf of our multinational client we are looking for

Planner

Feladatok:

  • Experience in Demand Planning and Materials Management is essential.
  • One or a combination of: a bachelor’s degree (Supply Chain, Materials Management or an equivalent preferred), Masters of Business Administration,
  • Advanced PC skills, with emphasis on spreadsheet skills and ERP/MRP experience.
  • Strong problem solving, negotiation, communication, leadership and people skills.
  • Ability to effectively and professionally work under pressure, in a team oriented environment, with frequent changes in deadlines and priorities.
  • Occasional travel may be required.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.