www.cvonline.hu

Planner

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.03.27.
Hirdetés azonosító: 289931

Gyártó a márka mögött

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon.

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.

Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Dolgozói létszámunk jelenleg közel 500 fő.

Az alábbi munkakörre várjuk a jelentkezéseket:

Planner/Termelés tervező

Feladatok:

  • Alapanyagoknak a termeléshez való szükséglet szerinti számítása, biztositása
  • Folyamatos anyagszükséglet-anyagfelhasználás ellenőrzése, gyártási rendelések anyagfelhasználás-ellenőrzése, javítása
  • A termelési terv elkészítésében való részvétel, eredmények és a vevői igények folyamatos egyeztetése
  • Vevői igények nyomonkövetése, változásokhoz szükséges E&O, CTB, CTS folyamatok működtetése
  • Termelési rendelések nyitása, nyomonkövetése, lezárása
  • Készlet illetve többletanyagkészlet ellenőrzése, termelési rendelések E&O ellenőrzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (termelés, beszerzés, mérnökség, minőségbiztosítás, logisztika, ügyfélkapcsolat)
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • ERP kritikus mezők felügyelete javitóintézkedések tétele
  • Termelési rendelések időzítése
  • Többlet anyagkészlet csökkentése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év gyártásban, gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • Supply chain folyamatok, gyártási folyamatok ismerete, jó adatelemzési képesség
  • Office ismeretek (excel, access), Oracle ismerete előny
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Multinacionális vállalati környezet, Versenyképes bérezés, Bejárás támogatás, Cafeteria juttatás, Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő: 2016.12.15.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Alsózsolca