www.cvonline.hu

Planner

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.23.
Hirdetés azonosító: 1021415
lejárt

Flex állások

A Flex egy vezető sketch-to-scale™ szolgáltatást nyújtó vállalat Magyarországon, aki az intelligens termékek tervezésével és gyártásával foglalkozik. Vállalatunk innovatív dizájn, mérnöki, gyártás és real time supply chain támogatást nyújt minden méretű vállalatnak különböző iparágakban és végpiacokon a 30 országban jelen lévő több, mint 200.000 alkalmazottal és azzal az ígérettel, hogy elősegítjük a világot egy okosabb élethez. Magyarországon belül Budapesten, Gyálon, Cserkúton és Pécsen vagyunk jelen, és több, mint 1600 munkavállalót foglalkoztatunk.

Gyáli telephelyünkre az alábbi munkakörbe keresünk kollégákat

Planner / Gyártástervező

Feladataid lesznek:

·         Vevői igények fogadása, vizsgálata

·         Késztermék készlet elemzése

·         A beszerzés támogatása (alapanyag rendelkezésére állásának tervezése, ütemezése, nyomonkövetése)

·         Vevői igények rögzítése

·         Vevői megrendelések visszaigazolása, nyomon követése

·         Riportok készítése

·         Szoros együttműködés a Program Managerrel

Elvárások Veled szemben:

·         Legalább középfokú végzettség, felsőfokú előny

·         Legalább 1-2 éves tapasztalat gyártás / szerviz területen, hasonló munkakörben

·         Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·         Magas szintű számítógépes ismeret

·         Jó kommunikációs készség

·         Jó stressztűrő képesség

·         Pontos, precíz munkavégzés

·         Versenyképes fizetés

·         Multinacionális vállalati környezet

·         Hosszú távú munkalehetőség, önkifejező karrierlehetőségek

·         Fejlődési lehetőség

·         Céges buszjárat

Csatlakozz vállalatunk innovatív közösségéhez és szerezz versenyképes szakmai tapasztalatot a Flextronicsnál!

Várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Kategória
Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió
Budapest
Pest