www.cvonline.hu

Planner / Gyártástervező (jelige: 2016_PT_Planner)

  • A hirdetés 232 napja lejárt

A leendő munkatárs feladatai:

  • Rendelések menedzselése, vevői igényváltozások kezelése
  • Rövid- / közép- / hosszútávú gyártástervezés
  • Készletgazdálkodás alapanyag és késztermékek kapcsán
  • Alapanyag beszerzés ütemezése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Logisztikai költségoptimalizálás
  • A folyamatos termelés biztosítása

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Logisztikai szakirányú végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Műszaki / közgazdasági / mérnöki végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Access, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség, magas fokú terhelhetőség
  • Precizitás, magabiztosság, csapatmunkára való hajlam
  • Felelősségteljes és folyamatorientált gondolkodás
  • SAP ismeret

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te sikertörténeted hol kezdődik? Jelentkezz most!
www.bosch.hu/jobs

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő