www.cvonline.hu

PLANNER (6962)

  • A hirdetés 857 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - veresegyházi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Planner
- Termeléstervező -

Elvárások:
•Műszaki vagy közgazdasági diploma
•2-3 év tapasztalat, hasonló munkakörben
•Folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
•Oracle használatában szerzett tapasztalat
•Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
•Hatékony problémamegoldó képesség
•Csapatmunka
•Jó kommunikációs, elemzői és prezentációs képesség

Feladatok:
•Napi termelési terv kidolgozása, szükséges erőforrások (munkaerő, gépigény) tervezése
•Heti és negyedéves termelési terv kidolgozás
•Aktív részvétel a közép- és hosszú távú erőforrás-igény tervezésében
•Termelési anyagok és erőforrások ellenőrzése a hatékony és folyamatos termelés érdekében
•Termelésirányítási adatok kezelése és frissítése
•Készletszint optimalizálása
•Lean és 6sigma eszközök használata a gyártás ellenőrzési és fejlesztési folyamatok fejlesztésének irányítása során
•EHS szabályok folyamatos figyelése, tréningeken és eseményeken való aktív részvétel
•Baleset- vagy életveszély eseten a termelési művelet azonnali leállítása

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Multinacionális környezet
•Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől ~20 km, Újpest-városközponttól és Örs vezér terétől céges busszal kb. 25-30 perc alatt)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: Planner

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857