www.cvonline.hu

Plakátkihelyező és reklámfelület-tisztító munkatárs

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Plakátkihelyező és reklámfelület-tisztító munkatársakat keresünk!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Elvégzendő feladatok:

  • Budapesti utasvárók a kiadott műveleti utasítás szerinti takarítása és plakátok kihelyezése meghatározott földrajzi kereten belül
  • Berendezések állapotának ellenőrzése, azokról hibalapok felvétele, állapotrögzítés fényképezéssel
  • Jelentések, beszámolók készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (középfokú szakiskola, vagy szakmunkásképzés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Problémamegoldó készség
  • Műszaki érzék és gyakorlat
  • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek (szoftverek)
  • Konfliktuskezelési képesség

Amit nyújtunk:

  • Korrekt bérezés + cafeteria
  • 8 órás munkavégzés
  • Autó a munkavégzéshez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014