www.cvonline.hu

Plakátkihelyezés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.19.
Hirdetés azonosító: 1086085
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal plakátragasztásra és szórólapkihelyezésre keresünk munkatársat, aki heti 2 napban tudnak dolgozni Pest megye területén.

Feladatok:

  • Megadott városok felkeresése előre egyeztetett időpontok alapján
  • Munkaerő-toborzási plakátok és szórólapok kihelyezése elsősorban közösségi terekben (boltok, üzletek)
  • A kihelyezés dokumentációja (fényképezés és lista vezetés)

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok (aktív vagy passzív nappali tagozaton)
  • Heti 2 nap vállalása
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmasság
  • Hosszútávú munkavégzés
  • 18. életév betöltése

Munkaidő: Hétfőtől szombatig heti 2-3 nap rugalmas beosztásban

Előnyt jelent:

  • Gépjármű és jogosítvány megléte

Amit kínálunk:

  • Br. 1.000 Ft/ó bér a munkaidőre + br. 702 Ft/ó bér az utazási időre
  • Útiköltség térítés
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Azonnali kezdés
  • Hosszabb távú lehetőség

Link megjelenítése, majd jelentkezz a Link megjelenítése oldalon egy kattintással az ajánlatnál, aztán már kész is vagy!

Érdeklődni lehet a 70/452-3172 telefonszámon is.