www.cvonline.hu
PL-SQL fejlesztőt keresünk
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.03.24.
Jelentkezési határidő: 2017.04.12.
Hirdetés azonosító: 1109583
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Bankszektorban sikeres, jelentős nemzetközi piaccal és tapasztalattal rendelkező cég keres PL-SQL fejlesztőt!

  • Részvétel pénzintézeti partnerünknél üzemelő pénzforgalmi rendszer támogatásában és továbbfejlesztésében
  • Az Oracle adatbázis tárolt eljárásainak ismerete, fejlesztése
  • A rendszer üzleti folyamatainak megismerése, részvétel a rendszer továbbfejlesztésében és általánosításában
  • Részvétel a cég más termékeinek fejlesztésében
  • Oracle, PL-SQL ismerete
  • Közép- vagy felsőfokú szakmai végzettség
  • Minimum 2 év PL-SQL fejlesztői tapasztalat
  • .NET ismeret, Windowsos technológiák ismerete
  • Pénzintézetben végzett munkatapasztalat
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas, nyugodt munkakörnyezet
  • Hosszú távú, változatos munkakörnyezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió

    Egyéb hasonló állások Önnek
    PL/SQL fejlesztő

    Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.

    Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. munkatár...
    Budapest, Pest

    HR munkatársat keresünk!

    NaturComfort Kft.

    A NaturComfort Kft, mint természetes összetevők...
    Szabolcs-Szatmár-Bereg

    Pénzügyi munkatársat keresünk!

    A nyíregyházi székhelyű NaturComfort Kft. Pénzü...
    Nyíregyháza