www.cvonline.hu
PL-SQL fejlesztőt keresünk
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.03.24.
Jelentkezési határidő: 2017.04.12.
Hirdetés azonosító: 1109583
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Bankszektorban sikeres, jelentős nemzetközi piaccal és tapasztalattal rendelkező cég keres PL-SQL fejlesztőt!

  • Részvétel pénzintézeti partnerünknél üzemelő pénzforgalmi rendszer támogatásában és továbbfejlesztésében
  • Az Oracle adatbázis tárolt eljárásainak ismerete, fejlesztése
  • A rendszer üzleti folyamatainak megismerése, részvétel a rendszer továbbfejlesztésében és általánosításában
  • Részvétel a cég más termékeinek fejlesztésében
  • Oracle, PL-SQL ismerete
  • Közép- vagy felsőfokú szakmai végzettség
  • Minimum 2 év PL-SQL fejlesztői tapasztalat
  • .NET ismeret, Windowsos technológiák ismerete
  • Pénzintézetben végzett munkatapasztalat
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas, nyugodt munkakörnyezet
  • Hosszú távú, változatos munkakörnyezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió

    Egyéb hasonló állások Önnek
    PL/SQL fejlesztő

    Exact Solutions Kft.

    Partnerünk:Magyar tulajdonú, informatika bizton...
    Budapest

    PL/SQL Alkalmazás fejlesztő

    AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

    Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. ...
    IX. kerület, Budapest, Pest

    Termelési és logisztikai operátor PL

    Work Force Kft.

    Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó mu...
    Magyarország