www.cvonline.hu
PKI tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896550
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyedi fejlesztésekkel foglalkozó startup partnercégünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok

  • Kereskedelmi tevékenység támogatás (presales)

  • Szolgáltatás- és termékfejlesztés

  • Hazai és nemzetközi jogi szabályozás, iparági szabványok követése

  • Hazai és nemzetközi szakmai szervezetek munkájában való aktív részvétel

  • Szolgáltató és ügyfelek tevékenységére vonatkozó szabályozások fejlesztése

  • PKI szakértői feladatok (pl. folyamatszervezés, üzleti és biztonsági elemzések)

  • Dokumentálás, oktatások, előadások tartása
  • Elvárások

  • Magas szintű PKI ismeretek

  • Minőségorientált szemlélet, precizitás

  • Önállóság

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Hitelesítés szolgáltatás terén szerzett tapasztalat

  • Szakmai gyakorlat szoftverfejlesztési / tanácsadási területről

  • Elemzői és tervezői tapasztalatok

  • Dokumentációs gyakorlat

  • Biztonsági területen szerzett tapasztalat

  • CISA minősítés

  • Amit ajánlunk

  • Kiváló munkahelyi légkör

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat

  • Osztályon felüli munkakörnyezet

  • Szakmai kihívások

  • Élvonalbeli technológiák megismerése

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű Cafeteria rendszer

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió