www.cvonline.hu
PKI tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.02.
Jelentkezési határidő: 2015.02.11.
Hirdetés azonosító: 833870
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyedi fejlesztésekkel foglalkozó startup partnercégünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok és felelősség

  • Kereskedelmi tevékenység támogatás (presales)
  • Szolgáltatás- és termékfejlesztés
  • Hazai és nemzetközi jogi szabályozás, iparági szabványok követése
  • Hazai és nemzetközi szakmai szervezetek munkájában való aktív részvétel
  • Szolgáltató és ügyfelek tevékenységére vonatkozó szabályozások fejlesztése
  • PKI szakértői feladatok (pl. folyamatszervezés, üzleti és biztonsági elemzések)
  • Dokumentálás, oktatások, előadások tartása

Elvárások

  • Magas szintű PKI ismeretek
  • Minőségorientált szemlélet, precizitás
  • Önállóság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hitelesítés szolgáltatás terén szerzett tapasztalat
  • Szakmai gyakorlat szoftverfejlesztési / tanácsadási területről
  • Elemzői és tervezői tapasztalatok
  • Dokumentációs gyakorlat
  • Biztonsági területen szerzett tapasztalat
  • CISA minősítés

Amit ajánlunk

  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Osztályon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások
  • Élvonalbeli technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű Cafeteria rendszer

Kategória
IT / Informatika
Régió