www.cvonline.hu

PKI fejlesztő

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

A Docler cégcsoport tulajdonában álló NetLock az elektronikusan hitelesített üzleti megoldások vezető fejlesztője, szolgáltatója és integrátora Magyarországon. Minősített hitelesítés-, időbélyegzés- és archiválás-szolgáltató, PKI tanácsadó és PKI rendszerintegrátor vállalatként az elektronikus üzleti megoldások technológiai és jogi szakértője, szállítója munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok és felelősség:

  • A cég szolgáltatásait biztosító saját fejlesztésű szoftverrendszerek továbbfejlesztése
  • Rendszerkövetelmények alapján rendszertervek készítése
  • Unit szintű és integrációs tesztek kidolgozása és végrehajtása
  • Szolgáltatások folyamatos üzemének támogatása fejlesztői oldalról

Amire számítunk:

  • C és C++ programozási tapasztalat
  • Minőségorientált szemlélet, precizitás
  • Magas szintű önállóság
  • Verziókövető rendszerek ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló szoftverfejlesztési területen eltöltött szakmai gyakorlat
  • Multiplatform fejlesztési tapasztalata (elsősorban Windows, Linux)
  • Kriptográfiai és PKI ismeretek
  • Openssl, ntp, curl, gsoap, mysql, bdb, pkcs11 fejlesztői szintű ismerete
  • Qt fejlesztésében szerzett jártasság
  • Objektumorientált szemlélet
  • Elemzői és tervezői tapasztalatok
  • Tesztelési és dokumentációs gyakorlat
  • Java és Perl fejlesztői ismeretek
  • Agilis fejlesztői módszertan (Scrum, Kanban) ismerete
  • Magas rendelkezésre állású, üzlet-kritikus rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Biztonsági területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Osztályon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások
  • Élvonalbeli technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű Cafeteria rendszer

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő