www.cvonline.hu

Pizzaszakács

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

21. kerületi étterembe keresünk, gyakorlattal rendelkező

pizza készítő szakácsot

Feladatok:

-Pizzatészta elkészítése, dagasztása
-Szükséges alapanyagok előkészítése, szeletelése

Elvárások:

-Munkaterület tisztán tartása
-Kulturált megjelenés
-Megbízhatóság
-Terhelhetőség

-3-4 év munkatapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a lenti e-mail címen. A tárgyban kérem adja meg a betölteni kívánt pozíció megnevezését.

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő