www.cvonline.hu

Pizzaszakács / konyhai dolgozó

  • Company_icon Pizza Forte Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Pizza készítő, konyha dolgozó

Csatlakozz Te is a Pizza Forte hálózatába!

Keressük csapatunk új munkatársait konyhai dolgozó és pizzakészítő pozícióba.

Ha lenne kedved dolgozni egy színvonalas pizzéria hálózatnál, akkor ne gondolkodj, jelentkezz!!!

Az sem gond, ha pályakezdő esetleg diák vagy, helyedet megtalálhatod nálunk!

Feladatok: Pizzák és saláták készítése

Mit várunk Tőled?

  • Légy elkötelezett a munkád iránt
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Agilitást
  • Tanulás iránti vágyat és terhelhetőséget
  • Ember központú hozzáállást

Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helyszíne: Budapest (Lehetőség szerint a lakóhelyedhez legközelebbi üzletben helyezkedhetsz el.)

És amit mi kínálunk!

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas beosztás
  • Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Profi, szervezett csapat
  • Dolgozói étkeztetés
  • Szakmai gyakorlat sem szükséges, mi a képzést biztosítjuk
  • Nálunk a jókedv és az összetartó csapat garantált!

Várjuk online önéletrajzod a lent megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Magyarország
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Konyhai kisegítő, konyhalány, Szakács
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű