www.cvonline.hu

PIZZA SZAKÁCS

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Az SSP Hungary Kft. Liszt Ferenc repülőtéren működő

látványkonyhájának csapatába

munkatársat keres

A munkakört pályakezdő, tanulni vágyó fiatalok is betölthetik!

Feladatok:

  • Látványkonyhánkban a pizzák elkészítése a konyhai vezetők utasításai alapján
  • Naponta felkészíteni a termelési helyet a melegkonyhai termékek előállítására
  • A munkakörhöz hozzátartozik a szükséges előkészítő és befejező tevékenységek elvégzése is, továbbá munkaterületének folyamatos tisztántartása

Elvárások:

  • szakács képzettség előny de NEM feltétel, ahogyan a tapasztalat sem követelmény
  • szorgalom, precizitás, szabálykövetés az előírások tekintetében
  • szervezési képességek saját munkájával kapcsolatban
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • folyamatos munkarendben történő beosztás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat, izgalmas környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionáis környezet
  • Lehetőség és gyakorlat szakmai tapasztalatok elmélyítésére

Munkavégzés helye:
Liszt Ferenc Repülőtér 2B Terminál

Jelentkezni önéletrajzzal a pozició látható megjelölésével az alábbi email címen lehet.

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:
Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Légy részese egy nemzetközi vendéglátóipari csapatnak!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő