www.cvonline.hu

Pizza Hut Étteremvezető-helyettes (Budapest)

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég, amely tíz év leforgása alatt néhány éttermet üzemeltető Kft-ből Közép-Európa egyik vezető étteremüzemeltető részvénytársaságává nőtte ki magát. Különlegessé azonban nemcsak ez teszi, hanem egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb alkalmazottainak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha vezetői ambíciókkal rendelkezel, szeretnél munkád során rengeteg újat tanulni és egy lendületes, fiatalos csapat részeként karriert építeni, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

Pizza Hut Étteremvezető-helyettes
Budapest

Amit Neked kínálunk:

  • Professzionális bevezető oktatási csomag
  • Biztos bejelentett munkaviszony
  • Folyamatosan és gyorsan elérhető karrierlehetőségek; egyértelmű karrierút, külföldi előléptetési lehetőségek
  • Emberközpontú, barátságos, de pörgős és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • 25%-os kedvezmény Starbucks és KFC márkáinkhoz
  • Munkaruha
  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria, bónusz, kedvezményes étkezés)

Olvasd el a vezetőink véleményét is:

“Azért az AmRestnél vezetek éttermet, mert nincs megkötve a kezem. Megpróbálkozhatom új ötletekkel, mintha az éttermem volna.” (Tamás, étteremvezető)

“Szeretem, hogy vezetőim nem hagynak magamra, hanem valamilyen úton módon rávezetnek a lehető legjobb megoldásra.” (Mara, étteremvezető-helyettes)

Milyen feladatok várnak rád:

  • Az étterem céljainak elérése érdekében a csapat építése, kollégák folyamatos motiválása
  • Human-erőforrás költségek kezelése / elemzése
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása
  • Éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása
  • Pénzügyi kimutatások vezetése
  • A toborzás-kiválasztási folyamat proaktív vezetése
  • Kollégák időbeosztásának elkészítése
  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • Napi operációs feladatok elvégzése
  • Műszakvezetés

A mi elvárásaink:

  • Érettségi; felsőfokú képesítés Vendéglátó/Turizmus/Kereskedelem szakirányon előny
  • Képesség és/vagy tapasztalat kollégák vezetésében, koordinálásban és motiválásában
  • Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat előny
  • Vendéglátás/turizmus/kereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Proaktív és energikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség; emberközpontúság
  • Kiemelkedő vendégközpontúság
  • Kiváló probléma-megoldó képesség

Ha szeretnél csatlakozni a Pizza Hut csapatához, önéletrajzodat a lenti e-mail címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót; „Pizza Hut Étteremvezető helyettes” amire pályázol.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest