www.cvonline.hu

PIRAMIS™ rendszer tanácsadó

  • A hirdetés 942 napja lejárt

 Az L-SOFT ZRt. munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

A sikeres pályázó a Társaság  saját fejlesztésű PIRAMIS™ humán szakértői rendszerének tanácsadó munkatársa, bevezetési projektjeinek, terméktámogatási tevékenységének résztvevője lesz.

  • PIRAMIS™ rendszer bevezetési projektjeiben részvétel, feladatok koordinálása
  • A PIRAMIS™ rendszer végfelhasználóinak segítése a felmerülő kérdéseik megválaszolásával
  • Fejlesztések tesztelésében, dokumentálásában részvétel
    • Rendszerdokumentációk készítése
    • Oktatás, szakértői tanácsadás külső helyszínen

Az ideális jelölt megfelel az alábbi szakmai elvárásoknak:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség közgazdasági vagy humán területeken
  • A munkaügyi, munkajogi, adó, bér-, tb jogszabályok naprakész ismerete, értelmezésének képessége
  • Min. 3 éves, magas szintű gyakorlati tapasztalat bér-munkaügyi, adó, TB területeken
  • Precíz munkavégzés, önállóság,  jó kommunikációs és fejlett problémamegoldó készség
  • Jogosítvány – vezetői jártasság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • A PIRAMIS™ rendszer felhasználói ismerete
  • Felsőfokú szakirányú munkaügyi, munkajogi, TB végzettség
  • Középfokú angol nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és további juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakirányú továbbképzések

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő