www.cvonline.hu

Pincérnő - Ausztria, azonnali kezdés

  • A hirdetés 434 napja lejárt
Azonnali kezdéssel Ausztriába, Rangersdorfba társalgási szintű német nyelvtudással pincérnőt keresünk.

Pozíció: Pincérnő, aki kasszázni is tud

Amit a munkaadó kínál:
  • Munkavégzés helyszíne: Rangersdorf, Kärnten.
  • Fizetés: €1400 havonta.
  • Munkakezdés: azonnal.
  • Munkaidő: Heti hat nap, elsősorban 14.30-23.00 között, néha 7.00-11.00 és 17.00-23.00.
  • Szállás: ingyen, saját szoba, fürdő szobával.
  • Étkezés: ingyen.
  • Egyéb:Szabadidőben használhatja a hotel uszodáját.
  • Éves szabadság: 2.5 nap havonta.

Feladatok
  • A szalvéták hajtogatása, az asztalok megterítése, letakarítása, tisztítása, a pult rendbe rakása (hogy másnapra minden rendben legyen).
  • Kommunikáció a vendégekkel: italrendelések felvétele, regisztrálása a kasszánál (bonieren an der Registrierkasse).
  • Ételek felszolgálása. Főként félpanziós vendégek, és egy kevés a la carte étel.
  • Számlák ellenértékének felvétele, kasszázás.

Elvárások
  • Nyelvtudás: német B1/B2 és angol A2.
  • Képzettség: nem szükséges.
  • Tapasztalat: legalább 1 év hasonló munkakörben.
  • Munkaruha: fekete nadrág, fehér blúz, a pincérnő saját ruhája. Mosási lehetőség van.
  • Életkor: 18 – 40 év.