www.cvonline.hu

Pincér

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Pincér

Budapest szívében elhelyezkedő éttermi egységünk új munkatársat keres pincér munkakörbe.

Olyan jelölteket keresünk, akiket a kedves, vendégközpontú kiszolgálás jellemez.

Ellátandó feladatok:

  • vendégek fogadása
  • rendelésfelvétel
  • kiválasztott ételek, italok felszolgálása
  • asztalok rendben tartása (terítés, leszedés)

Elvárásaink:

  • vendéglátó ipari végzettség vagy több éves tapasztalat pincér munkakörben
  • megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
  • jó kapcsolatteremtő készség

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével az alábbi elérhetőségen lehet.

Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: PINCÉR, mert csak ebben az esetben tudjuk jelentkezését regisztrálni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő