www.cvonline.hu

Piackutató

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1071767

Dinamikusan bővülő, telefonos piackutató tevékenységet folytató, és szolgáltatásokat kínáló szervezet részére diák munkatársat.
Feladatok:

  • Előre megadott lista alapján történő telefonos piackutatás különböző témákban
  • Kérdőívek lekérdezése és kitöltése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Juttatások:
  • Bruttó 724 forint/óra + jutalék
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kellemes munkakörnyezet

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest