www.cvonline.hu

Piackutatási projektkoordinátor

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1114134

Piackutatással foglalkozó multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Nemzetközi piackutatási projektek teljes körű koordinálása és menedzselése
  • Pénzügyi tervek készítése, ellenőrzése
  • Határidők meghatározása és betartatása
  • Munkafolyamatok egyeztetése a belső és külső beszállítókkal, illetve az ügynökségekkel
  • Változások dokumentálása a nemzetközi irányelveknek megfelelően
  • A projekttel kapcsolatos eredmények ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a tárosztályokkal, a külső partnerekkel és az alvállalkozókkal
  • A projekt adminisztrációja

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • MS Office Word, Excel, PowerPoint és Outlook magasszintű ismerete
  • Erős szervező-, problémamegoldó és döntéshozói képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitott, pozitív, proaktív személyiség
  • Stressztűrő képesség

Juttatások:
  • Multinacionális, inspiráló munkakörnyezet
  • Azonnali kezdés, hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetősége
  • Nemzetközi fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Piackutatási területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest