www.cvonline.hu

Piackutatási elemző

  • A hirdetés 743 napja lejárt

Nemzetközi megbízói körrel rendelkező ügyfelünk számára keressük azt az elhivatott jelöltet, aki hosszútávon építené karrierjét a piackutatási szakmában.

Feladatok:

  • Részvétel piackutatási tanácsadási projektekben
  • Megbízóktól érkező piaci vagy üzleti problémák értelmezése
  • Brief alapján önálló nemzetközi adatelemzések készítése (elsősorban kiskereskedelmi panel adatokkal)
  • Adatok szűrése, kezelése, összefüggések vizsgálata
  • Részvétel az alvállalkozókkal és ügynökségekkel végzett munkákban, elemzésekben, kapcsolattartás
  • Prezentáció készítése (Ms PowerPoint alatt)
  • Együttműködés a senior tanácsadó kollégával

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny (kiskereskedelmi panel, nemzetközi elemzések)
  • Racionális gondolkodás
  • Kiemelkedő következtetési és analitikus készség
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Tableau, Qlik vagy egyéb vezető BI szoftver ismerete előny
  • Mély MS Excel és PowerPoint felhasználói ismeret
  • Visual Basic tapasztalat ill. makró írási tudás előny
  • Lojalitás
  • Kreativitás
  • Magas fokú önállóság és probléma megoldás
  • Magas együttműködési készség kiscsoportban
  • Gyorsaság
  • Felsőfokú végzettség
  • Tanulási hajlandóság és igény

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Munkakezdés: 2015.március-április

Jelentkezéshez kérjük küldje önéletrajzát és motivációs levelét az alább megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő