www.cvonline.hu

Piackutatási asszisztens

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

Nemzetközi megbízói körrel rendelkező ügyfelünk számára keressük azt az elhivatott jelöltet, aki hosszútávon építené karrierjét a piackutatási szakmában. Munkavégzés helye - várhatóan az elkövetkező egy évben - Gödöllő, majd ezt követően Budapest.

Feladatok:

  • Részvétel piackutatási tanácsadási projektekben
  • Excel vagy Tableau alapú adatok kezelése, szűrése és elemzése
  • Részvétel az alvállalkozókkal és ügynökségekkel végzett munkákban, elemzésekben, kapcsolattartás
  • Marketing stratégia kialakításához felhasználható elemzések előkészítése és írása angolul
  • Senior tanácsadó kolléga munkájának támogatása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny (folyamatos piackutatás, retail panel, háztartás panel, illetve brand tracking ismerete vagy nagy mennyiségű adat kezelése, elemzése, az eredmények vizualizálása)
  • Racionális gondolkodás
  • Kiemelkedő következtetési és analitikus készség
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Alapos MS Excel és PowerPoint felhasználói ismeret
  • Lojalitás
  • Magas fokú önállóság és probléma megoldás
  • Magas együttműködési készség kiscsoportban
  • Gyorsaság és precizitás
  • Felsőfokú (releváns) végzettség előny
  • Tanulási hajlandóság és igény

Amit ügyfelünk kínál:

  • Nemzetközi piacvezető vállalatoknál (megbízók) futó projektek
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Felsővezetői döntéshozatal megismerése
  • Stabil és fejlődőképes háttér
  • Karrier lehetősége
  • Értékes és egyedülállő módszertanok megismerése
  • Rugalmas, kiscsoportos munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés

Jelentkezéshez küldje önéletrajzát és motivációs levelét a lent megadott e-mail címre 2014. október 15-ig.

Munkakezdés: 2014. október - november folyamán

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő