www.cvonline.hu

Piackutatás - Nem értékesítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 793971
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezútal piackutatást végző partnerünkhöz keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • Előre megadott telefonos lista alapján történő piackutatás kilünböző témákban
  • Kérdőívek lekérdezése és kitöltése, rögzítése
  • Nem értékesítési feladat

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi
  • Betöltött 18 élet év
  • Megbízhatóság
  • Minimum heti 3 nap vállalása
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő: rugalmas H-P: 12.00-20.00; 14:00-20:00; 16:00-20:00

                hétvégén: 10.00-20.00

Előnyt jelent:

  • Call Centeres tapasztalat
  • Piackutatói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 631 Ft/óra
  • teljesítmény arányos juttatások

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet regisztráció és fényképes önéletrajz feltöltése után.