www.cvonline.hu

Piaci kockázat kezelési és elemzési munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,5 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik sikerre motiváltak és képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Bankunk munkatársakat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • market risk modellek fejlesztése, kockázatkezelési rendszerek üzemeltetése
  • trading book pozíciók piaci kockázatának mérése, kockázatelemzések, szimulációk készítése
  • leánybankok hasonló tevékenységeinek irányítása, fejlesztése, napi kapcsolattartás a külföldi társterületekkel
  • treasury termékfejlesztés támogatása

Akit keresünk:

  • pénzügyi/informatikai/műszaki egyetemi végzettséggel rendelkezik
  • érdeklődik a pénzügyi piacok iránt
  • az informatikai tudását gyakorlatban is képes és szereti használni
  • aktív angol nyelvismerete van
  • elemző és problémamegoldó
  • jó kapcsolatteremtő, kommunikatív és kooperatív

Amit előnynek tartunk:

  • pénzügyi szektorban, treasury front/mid office és/vagy eszköz-forrás menedzsment és/vagy alapkezelés területén szerzett munkatapasztalat
  • PRMIA / FRM / CFA vizsga
  • MATLAB, Python, SQL, Kondor+ ismeret
  • Bloomberg gyakorlott használata

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus csapat
  • tervezhető munkaidő
  • vonzó juttatási csomag
  • stabil tulajdonosi háttér
  • lehetőség anyabanki megoldások fejlesztésére

Jelentkezési határidő: 2016. november 29.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését – Internet Explorert használva - a jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest