www.cvonline.hu

PHP vagy RUBY on Rails programózói állás azonnali kezdéssel

  • A hirdetés 778 napja lejárt

PHP és Ruby on Rails web- és alkalmazásfejlesztő

Az elmúlt 10 évben sikeresen és maximálisan elláttuk ügyfeleink igényeit, viszont a mára már a megnövekedett igények miatt ezt nehezen tudjuk teljesíteni létszámbeli fejlődés nélkül. Ezért nemzetközi cégünk (három ország, 80 fejlesztő) további, legalább 2 fő fejlesztőt keres a következőkben megfogalmazott feltételekkel:

Elvárások:

PHP, vagy Ruby on Rails programnyelv magas szintű ismerete, modern keretrendszerekben való jártasság pl.: Yii, Zend, Symfony, stb., objektum-Orientált szemlélet
MySQL adatbázis magas szintű kezelése és SQL nyelvismeret
Javascript és AJAX technológia ismeret
HTML, CSS leírónyelvek ismerete
Backend és Frontend feladatok ellátása
Felsőfokú végzettség
Tanulási vágy
Kommunikációs szintű angol tudás előny, de minimum olvasási és írási szint elvárt.

A jelentkezés feltétele: emailben megküldött angol, illetve magyar nyelvű önéletrajz megküldése. Telefonos érdeklődés esetén a +36/30/307-5590  -es számon Tamás Albertet keresse bővebb információért.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő