www.cvonline.hu

PHP (SYMFONY) FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Ügyfelünk szervizeli több gyártó cég GSM és más készülékeit: Közép-Európa legnagyobb GSM szervize. 2005 óta rendelkeznek egy belső informatikai rendszerrel, melyen keresztül zajlik minden jelentősebb üzleti folyamat (ügyfélszolgálat, bevételezés, logisztika, jelentéskészítés, stb). A szoftverfejlesztési csapat jelenleg 10 fős. Két fő PHP fejlesztővel szeretnék bővíteni a csapatot, melyben mi segítünk nekik.

A FELADATOK

  • Üzleti szoftverekhez új modulok és funkciók készítése, a belső informatikai rendszer továbbfejlesztése
  • Szakmai segítségnyújtás a többi fejlesztő kollégának
  • Kódolási standardok, szabályok, illetve rendszeres kódellenőrzés (code review) kialakításában való részvétel
  • Minőségbiztosítási rendszer kialakításában való részvétel
  • Részvétel a csapattal közösen egy új hibakezelő rendszer és automatizált deploy rendszerek kialakításában
  • Részvétel a riportok és más funkciók automatizálásában

ELVÁRÁSOK

  • Min. 4-5 év tapasztalat PHP OOP fejlesztésben (komplex alkalmazások)
  • Más által írt, "legacy" kód átlátása, javítása, refaktorálása terén szerzett gyakorlat
  • Agilis módszertanok, verzió-követők és bug tracking rendszerek ismerete

Ideális esetben fejlesztettél már logisztikai rendszert, hamar megérted az üzleti igényeket, az üzleti modellt kódokban és adatbázisokban látod, és fel is tudod vázolni az elképzelésedet. Continuous Integration, automatizált deploy, TDD tapasztalatok előnyösek.

A Symfony nem elvárás, de meg kell majd tanulni.

TETSZENI FOG, HA:

szívesen vennél részt komplex vállalati rendszer továbbfejlesztésében (1 millió rekord az adatbázisban itt mindennapos dolog) és érdekel a Symfony.

JUTTATÁSI CSOMAG

Bruttó 500-700.000Ft/hó tapasztalattól függően + cafeteria, mobiltelefon, igény szerint gépkocsi költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budaörs (ingyenes Tesco járattal és vonattal könnyen megközelíthető)

GYAKORI KÉRDÉSEK

Szabadúszó vagyok. Bedolgozhatok-e távolról a cégnek?
Olyan munkatársakat keresünk, akik alkalmazottként szívesen csatlakoznának a céghez és vennének részt napi szinten a csapat munkájában.
Számlázhatok-e?
Bejelentett, alkalmazotti munkáról van szó. 8 órás, teljes állás. Ha számlázol, az nem lesz törvényes. Ez a baj.
Jelenleg többet keresek, megéri próbálkozni?
Beszéljünk, mert erre így nem lehet mit mondani. Van rugalmasság a rendszerben és senkit nem szeretnénk élből elveszíteni, mert esetleg most többet keres. A bérsáv irányadó.
Ismerem a Yiit és a Zendet, de Symfony-t még nem használtam. Jelentkezhetek?
Nem baj, ha még nem Symfonyztál, de meg kell majd tanulnod, így legalább az érdeklődés elvárás.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika