www.cvonline.hu

PHP Programozó

  • A hirdetés 909 napja lejárt

PHP Programozó állás Budapest

Feladatok:

  • Weboldalak, webalkalmazások készítése
  • PHP/mySQL modell alapú CMS rendszer fejlesztése
  • Kapott tervek és igények alapján önálló munkavégzés
  • Fejlesztési feladatokban való aktív részvétel: Code review, tesztelés támogatása
  • Részvétel a projekttervezésben

Elvárások:

  • Erős PHP/MySQL ismeretek
  • Minimum 3 év tapasztalat PHP fejlesztő munkakörben
  • Objektum Orientált Programozás ismerete
  • Verziókövetésben szerzett tapasztalat
  • Natív javascript vagy javascript framework(-ök) ismerete - JQUERY
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság, megbízhatóság, csapatjátékos szellem

Előnyt jelent:

  • Fejlesztési területen szerzet több éves szakmai tapasztalat
  • HTML 5 és CSS 3 ismeretek

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú, alkalmazotti munkalehetőség
  • Emelkedő fizetés
  • Új komfortos iroda
  • Fiatalos csapat
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő