www.cvonline.hu

PHP - programozó

  • A hirdetés 319 napja lejárt

INTERMEDIUS NET KFT.

Vállalkozásunk több mint egy évtizedes múlttal, IT és marketing területen végez fejlesztéseket magyar és külföldi multinacionális cégek számára. Folyamatos fejlődésünk biztosítása érdekében,

PHP - programozót

keresünk debreceni irodánkba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Webes alkalmazások, Backend felületek fejlesztése
  • Adatbázis tervezése, tárolt eljárások programozása (MYSQL)
  • PHP programozói feladatok ellátása

Elvárások:

  • PHP programozásban szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek (MySQL)
  • PHP keretrendszerek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, precíz munkavégzés

Előny:

  • Laravel vagy Symfony2 keretrendszer terén szerzett tapasztalat
  • JavaScript, AJAX ismeret
  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye: Debrecen, Nagy Lajos király tér

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő