www.cvonline.hu

PHP PROGRAMOZÓ, WEBFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 163 napja lejárt

Cégünk bemutatása:

Az NetGo.hu Kft. széles körű referenciákkal és többéves tapasztalattal rendelkezik az e-kereskedelem területén.  Alapítás éve: 2004

A NetGo.hu KFt. 2015-ben a Bisnode AA (dupla A) tanúsítványát kapta meg, mellyel Magyarországon csupán a cégek 1,75 %-a rendelkezik, és azt jelzi, hogy velünk az üzleti kapcsolat kialakításának pénzügyi kockázata nagyon alacsony.

PHP programozó, webfejlesztő főállású munkatársakat keresünk!

NetGo.hu Kft. ; Iroda: 2100 Gödöllő Dózsa Gy. u. 13.; 2.em./203. (Centrum irodaház)

Szeretnél nagy forgalmú webáruházakat programozni és ehhez online fizetési megoldásokat és ERP rendszereket integrálni?

Feladat:

  • új technológiák felkutatása és alkalmazása a gyakorlatban
  • folyamatos szakmai fejlődés (mérhető)
  • weboldalak, webáruházak programozási feladatainak elvégzése
  • egyedi igényű programozás feladatok kivitelezése

Elvárás:

  • személyes felelősségvállalás
  • tanulási vágy
  • részfeladatokban önálló döntési képesség
  • PHP kiváló ismerete
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • precíz munkavégzés
  • a projekten dolgozó többi munkatárssal való összehangolt munkavégzés
  • határidők betartása, betartatása
  • legalább 2 év programozói szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
  • fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • versenyképes jövedelem és teljesítmény alapú juttatási csomag
  • albérleti vagy utazási támogatás, cafetéria
  • túlórapénz

Előny:

  • webáruház programozásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Gödöllő (bejárási költséget térítjük)

Munkába állás legkorábbi kezdete:

  • azonnal

Fizetés:

  • megegyezés szerint

Próbaidő hossza:

  • 3 hónap

Szakmai önéletrajzot és motivációs levelet kérjük erre az e-mail címre küldeni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő