www.cvonline.hu

PHP programozó - JO-1405-286740

  • A hirdetés 922 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-286740

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
2-3 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Madlena Fejer
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

KKV szektorban dinamikusan fejlődő magyar partnercégünk számára keresünk

Feladatok:
• Backend oldali fejlesztésekben való részvétel
• Cégünk meglévő webes alkalmazásainak továbbfejlesztése, felügyelete, karbantartása, szükség esetén új funkciók implementálása
• Komplex, nagy látogatottságú site-ok fejlesztése
• Kliens oldali fejlesztés támogatása, ezekhez kapcsolódóan HTML/CSS módosítása

Elvárások:
• Legalább 2-3 év PHP programozási tapasztalat
• HTML, CSS, Javascript, JQuery ismeretek előny
• Erős adatbázis kezelői tapasztalat (PostgreSQL, MySQL)
• Precizitás, alapos és igényes munkavégzés
• Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
• Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal és innovatív csapat
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő