PHP Programozó gyakornok - otthonról végezhető munka (Referenciaszám: PJ5017)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.31.
Jelentkezési határidő: 2017.01.05.
Hirdetés azonosító: 1086089
lejárt

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk diákokat hosszú távra, a következő munkakörbe:
PHP Programozó gyakornok - otthonról végezhető munka, kötetlen munkaidőben

Feladatok:
- PHP alapú weboldalak átalakítása, új weboldalak készítése
- Például ilyen projekteken dolgozhatsz: webshopok közötti szinkronizáció, különböző adatok megjelenítése térképen, banki rendszerekkel kommunikáció

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Az alábbi programnyelv önálló munkavégzésre alkalmas szintű ismerete: PHP
- Saját számítógép az otthoni munkavégzéshez

Előny:
- MySQL, Symfony 3 ismerete

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.