www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Szeretnéd megtudni, hogy milyen olyan weboldalakat programozni, amiket havonta több mint 3 milliószor látogatnak? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk, az Amarone Kft. debreceni irodájába webfejlesztő pozícióba.

Elvárások:

  • 1-3 éves tapasztalat PHP 5.x fejlesztéssel
  • SQL (MySQL) ismeretek
  • HTML és CSS ismeretek
  • Erős JavaScript (JQuery) ismeretek
  • Objektum orientált szemlélet
  • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
  • Gyors tanulási készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, kitartás, csapatmunkára való nyitottság

Előny:

  • CodeIgniter keretrendszer ismerete
  • nyílt forráskódú CMS rendszer fejlesztésében szerzett ismeretek (WordPress)
  • tapasztalat mobil eszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében
  • Git, SVN tapasztalat
  • Flash ismeretek
  • PhoneGap ismerete

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő munka,
  • kiváló munkakörülmények,
  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Jelentkezés: fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Investment Product Controller

Randstad Hungary Kft.

If you are interested in the controlling of cap...
Budapest

Kárrendezés, kontroll és fejlesztési vezető

Partnerünk az alapítása óta eltelt két évtized ...
Budapest

GERMAN speaking Collection Specialist - part time

You are a bright talent with excellent communic...